Zabiegi

METODA 1:1 (2H)
Inaczej nazywana metodą klasyczną. Daje bardzo naturalny efekt dzięki temu, że aplikujemy jedną sztuczną rzęsę na jedną rzęsę naturalną. Idealna dla klientek, które mają gęste rzęsy lub ceniących sobie subtelność i naturalny look.

METODA 2D (2H)
Jedna z najbardziej naturalnych metod objętościowych. Zagęszczamy rzęsy naturalne przyklejając kępkę 2 rzęs syntetycznych do rzęsy naturalnej. Idealne dla osób, które lubią naturalne, ale równocześnie delikatnie zagęszczone rzęsy.

METODA 2-3D (2H)
Są to objętości lekkie, dające wyraziste spojrzenie zachowując przy tym naturalność.
Idealne dla osób, które lubią mocniejszy efekt na co dzień.

METODA 4-6D (2H)
Mocno podkreśla oczy poprzez dużą gęstość aplikowanych rzęs. Dla osób, które lubią podkreślenie oczu oraz wyraziste spojrzenie.

METODA 6+D MEGA VOLUME (3H)
Jest to największa objętość, którą można wykonać nie obciążając przy tym rzęs naturalnych. Kępki stworzone z 6 do 15 rzęs syntetycznych dają zdecydowanie najmocniejszy efekt ze wszystkich metod objętościowych.

LIFTING RZĘS (1.5H)
Zabieg dzięki, któremu uzyskujemy naturalne spojrzenie na rzęsach naturalnych. Dzięki zabiegowi liftingu z marką InLei możemy uzyskać do 24% pogrubienie rzęs. Rzęsy stają się podkręcone, odżywione, błyszczące. Idealny zabieg dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd oraz alternatywa dla Pań, które z różnych przyczyn nie mogą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni oraz daje możliwość malowania rzęs na co dzień. Po zabiegu można używać maskary.

ARCHITEKTURA BRWI (40MIN)
Przy zabiegu za pomocą nitki, suwmiarki tworzymy geometrie brwi. Jest to technika polegająca na nadaniu idealnego kształtu brwi za pomocą użycia profesjonalnej henny, dzięki której efekt utrzymuje się na skórze do 14dni, a na włosie do 60dni. Podczas zabiegu stosujemy peeling, olejek, brow paste – które dają nawilżenie skórze i brwiom podczas zabiegu.

LAMINACJA BRWI + FARBKA (1.15H)
Za pomocą specjalnych preparatów utrwalamy kierunek włosków na brwiach w taki sposób, aby nadać im objętości, charakteru, koloru dzięki farbce do brwi. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które podążają za modą bądź dla osób, które chcą ułożyć „nieposłuszny” wzrost naturalnych brwi.

W naszym Studiu można wykonać makijaże okolicznościowe, na każdą uroczystość – wykonuje je Sonia.

Zapisz się na zabieg już dzisiaj!

Zarezerwuj termin

Klaudia

stylizacja rzęs, stylizacja brwi

Kasia

stylizacja rzęs

Martyna

stylizacja rzęs

Sonia

stylizacja brwi, makijaże